Sesja plenerow
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAF ŚLUBNY Z PASJĄ

Fotograf slubny swidnica. Panna Młoda w przepięknej suknii ślubnej. Ślub w Szklarskiej Porębie.

Jako fotograf ślubny fotografuję przede wszystkim dla Was. Tylko Wasza opinia jest dla mnie ważna i tylko z nią się liczę.

Wasz dzień jest wyjątkowy. Mam świadomość, że chcecie, aby był uchwycony z każdym szczegółem. Każdym uśmiechem oraz każdą łzą radości. Niezależnie od tego gdzie planujecie zawrzeć związek małżeński, chętnie będę tam z Wami.

Wesela wiążą się z wieloma rodzajami fotografii, staram się łączyć je razem. Opowiem Waszą historię w stylu dokumentalnym. Uchwycę wszystkie najważniejsze i te mniej ważne momenty. Wyłapię szczegóły których sami nie zauważycie. Przede wszystkim postaram się być dla Was niewidzialny.

Sesja ślubna w Karkonoszach.

Jeśli jesteście zainteresowani abym jako fotograf ślubny uczestniczył w Waszym dniu – spotkajmy się wcześniej. Jest to okazja do wzajemnego poznania się. Przy kawie dowiem się czegoś o Was oraz opowiem coś o sobie. Przedstawię Wam fotoprodukty które możecie ode mnie otrzymać. Jest to spotkanie bez zobowiązań – więc nie wahajcie się ze mną skontaktować.

Oczywiście jeśli zdecydujecie się zarezerwować termin, podpiszemy umowę. Możecie być pewni, że wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania związane z fotografią zostaną załatwione w sposób profesjonalny.

Będę z Wami od przygotowań do oczepin. Możecie ode mnie na przykład otrzymać: fotoalbumy, fotoksiążki, albumy tradycyjne a także odbitki. Wszystko wykonane w profesjonalny sposób i z najlepszych materiałów.

Podczas ślubów fotografuję wspólnie z Sebastianem – świetnym fotografem – co w konsekwencji daje dużo bardziej zróżnicowany obraz Waszego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *